Yaşam Koçluğu,Nefes Koçluğu

Yaşam Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

ileadmin

Yaşam Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Yaşam koçluğu sertifikası nasıl alınır? yaşam koçluğu sertifikası almak için öncelikle kurumumuzla bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Ardından belli bir süre size üst düzey eğitim imkanı sunularak en iyi şekilde yaşam koçluğu hazırlanmanız sağlanır. Bu derslerin ardından pratik olarak dersleri izleme şansı sunulur. Böylece yaşam koçluğu hakkında pratikliğe ulaşmış olursunuz.

Yaşam Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Unutmayın elinize sertifikanızı aldığınız an, siz artık bir yaşam koçu sayılırsınız ve kişilerin yaşamlarını etkilecek kapasitede olmanız gerekiyor. Bu yüzden eğitim aldığınız kurum, kuruluş çok önemlidir. Fiyatı uygun diye seçtiğiniz bir eğitim kurumu size yeterli bilgiyi sağlamassa, sertifikanın hiç bir değeri kalmaz. Biz kurum olarak en değer verdiğimiz şey, dersin işleyişi ve daha fazla bilgiyi siz değerli yaşam koçlugu adaylarına verebilmektir. Kesinlikle kaliteden ödün vermeden yıllardır bu piyasa da pek çok yaşam koçu yetiştirdik.

Yaşam koçluğu sertifikası nasıl alınır? Bu soruyu aslında “kaliteli yaşam koçluğu eğitimi nerden alabilirim” le değiştirmek gerekiyor. Nedeni ise yaşam koçluğu sertifikasının bugün devletin ücretsiz olarakta dağıtmasıdır. Tabiki bu yaşam koçluğu sertifikalarının piyasada pek öneme sahip olmadığı görülür. Kaliteyi ve gerçek eğitimi isteyen tüm yaşam koçluğu adayları bizim gibi yıllardır bu işin içerisinde binlerce yaşam koçu yetiştirmiş kurumları tercih edeceklerdir. Sizde yaşam koçluğu sertifikası için kurumumuzu seçin, sertifikanızı elinize aldığınızda gerçekten yaşam koçu olduğunuzu hissedin. Telefonlarımızı arayarak eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorumlar kapalı!!!