Yaşam Koçluğu,Nefes Koçluğu

Yaşam Koçluğu Eğitimi

ileadmin

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçu programımız da çok donanımlı, kusursuz bir eğitim eşliğinde yaşam koçları yetiştirmektir. Peki yaşam koçluğu olmaya karar verdiyseniz neler öğreneceksiniz? Danışanınızla seanslarınız da uyum, ahenk, empatik dinleme,  koçluk sezgilerinizi kullanmayı, güçlü sorular sormayı, geri bildirim nasıl olması gerektiğini profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde öğreneceksiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Seans süreçlerinizde çerceve oluşturmalar, gündem oluşturmalar, güçlü yanları oluşturmalar, kaynaklar buldurma, değerler, hedefler, taahhütler, eylem planları ve geleçege taşıma adımlarını aldığınız eğitim sonucu profesyonelce yapabilir olacaksınız. Danışanınızın ışığına ulaşmasını sağlayacaksınız.  Desteğiniz ve yol arkadaşlığınız la çözümü bulmasına yardım edeceksiniz.

Geri dönüşümleriniz de onu mutlu ettiğinizi görmek sizi de çok mutlu edecek. Hedeflere odaklı çalıştığınız için, tekniklerinizin nasıl etkili olduğunu, değişim sürecinde danışanınız üzerinde hayretle izleyeceksiniz. Sonunda danışanınızın hayallerine ulaştığını gördüğünüz an, kendinizle gurur duyacaksınız.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorumlar kapalı!!!